Auction Marzo 2021 Part 1
Mar 24, 2021
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
View demo
LOT 29:
China e acquerello su carta. Datato. Cm 50x35.
€500 - €600
Auction house commission: 27%