Auction Marzo 2021 Part 2
Mar 25, 2021
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
View demo
LOT 158:
Porcellana policroma. Secolo XX.
Sold for: €200
€100 - €150
Auction house commission: 27%