מכירה פומבית Marzo 2021 חלק ב'
25.3.21
איטליה
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
הדגמת מכירה
פריט 158:
Porcellana policroma. Secolo XX.
נמכר ב: €200
הערכה:
€100 - €150
עמלת בית המכירות: 27%
לפרטים נוספים
Polychrome porcelain. 20th century.