מכירה פומבית Marzo 2021 חלק ב'
25.3.21
איטליה
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
הדגמת מכירה
פריט 164:
Dipinto ad olio su vetro in cornice dorata. Cm 26x34.
350
הערכה:
€500 - €600
עמלת בית המכירות: 27%
לפרטים נוספים
Oil painting on glass in a golden frame. Cm 26x34.