מכירה פומבית Marzo 2021 חלק ב'
25.3.21
איטליה
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
הדגמת מכירה
פריט 167:
Dipinto su mattonella in cornice. Firma indistinta. Datato '77. Cm 24x24.
הערכה:
€150 - €200
עמלת בית המכירות: 27%
לפרטים נוספים
Painted on framed tile. Indistinct signature. Dated '77. Cm 24x24.