מכירה פומבית Marzo 2021 חלק ב'
25.3.21
איטליה
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
הדגמת מכירה
פריט 192:
Terraglia decorata a motivi floreali policromi. Inizi secolo XX. Cm d 26, Cm d 19.
נמכר ב: €180
הערכה:
€300 - €400
עמלת בית המכירות: 27%
לפרטים נוספים
Earthenware decorated with polychrome floral motifs. Early 20th century. Cm d 26, Cm d 19.