מכירה פומבית Marzo 2021 חלק ב'
25.3.21
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה
הדגמת מכירה
פריט 212:
Maiolica policroma. Sicilia. Secolo XIX.
450
הערכה:
€600 - €800
עמלת בית המכירות: 27%
לפרטים נוספים
Polychrome majolica. Sicily. XIX century.