מכירה פומבית Marzo 2021 חלק ב'
25.3.21
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה

פריט 212:

Maiolica policroma. Sicilia. Secolo XIX.
Polychrome majolica. Sicily. XIX century.

450
הערכה:
€600 - €800
עמלת בית המכירות: 27% לפרטים נוספים