מכירה פומבית Marzo 2021 חלק ב'
Galleria Sarno
25.3.21
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה

פריט 216:

Antica maiolica policroma decorata con motivi ornamentali. Albissola, secolo XIX. Cm d 18.
Ancient ...

70
€150 - €200
עמלת בית המכירות: 27% למידע נוסף

Ancient polychrome majolica decorated with ornamental motifs. Albissola, 19th century. Cm d 18.