מכירה פומבית Marzo 2021 חלק ב'
25.3.21
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה

פריט 218:

Antica maiolica policroma (lievi mancanze e rotture). Caltagirone. Secolo XIX.

נמכר ב: €1,500
700
הערכה:
€1,000 - €1,200
עמלת בית המכירות: 27% לפרטים נוספים

Ancient polychrome majolica (slight lacks and breaks). Caltagirone. XIX century.