מכירה פומבית Marzo 2021 חלק ב'
25.3.21
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה
הדגמת מכירה
פריט 231:
Rovere. Firmato WARING & GILLOW LONDON. Secolo XX. Cm H 132.
הערכה:
€150 - €200
עמלת בית המכירות: 27%
לפרטים נוספים
Oak. WARING & GILLOW LONDON signed. 20th century. Cm H 132.