מכירה פומבית Marzo 2021 חלק ב'
Galleria Sarno
25.3.21
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה

פריט 257:

נמכר ב: €100
€150 - €200
עמלת בית המכירות: 27% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 25.3.21 בבית המכירות Galleria Sarno

Dipinto ad olio su tela. Firmato Gustavo Vironti. Datato '89. Etichetta sul retro della Galleria San Giorgio di Portofino. Cm 70x40.
Oil painting on canvas. Signed Gustavo Vironti. Dated '89. Label on the back of the San Giorgio Gallery in Portofino. Cm 70x40.