מכירה פומבית Marzo 2021 חלק ב'
Galleria Sarno
25.3.21
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה

פריט 275:

Antico Sheffield inciso e sbalzato. Inghilterra. Fine secolo XIX. Cm 77x50 H 72.

נמכר ב: €360
€300 - €400
עמלת בית המכירות: 27% למידע נוסף

Antique Sheffield engraved and embossed. England. Late 19th century. Cm 77x50 H 72.