מכירה פומבית Marzo 2021 חלק ב'
Galleria Sarno
25.3.21
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה

פריט 281:

Dipinto ad olio su tela. Firmato P. Genova. Secolo XX. Cm 46x62

€100 - €150
עמלת בית המכירות: 27% למידע נוסף

Oil painting on canvas. Signed P. Genova. 20th century. Cm 46x62