מכירה פומבית Marzo 2021 חלק ג'
26.3.21
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה

פריט 303:

Legno scolpito e dorato. Secolo XX. Diversa dimensione.
Carved and gilded wood. 20th century. Different size.

נמכר ב: €180
הערכה:
€150 - €200
עמלת בית המכירות: 27% לפרטים נוספים