מכירה פומבית Marzo 2021 חלק ג'
Galleria Sarno
26.3.21
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה

פריט 307:

Legno scolpito e dorato. Inizi secolo XX. Cm 77x90 misure interne

€300 - €400
עמלת בית המכירות: 27% למידע נוסף

Carved and gilded wood. Early 20th century. Cm 77x90 internal measures