מכירה פומבית Marzo 2021 חלק ג'
26.3.21
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה

פריט 308:

Legno scolpito e dorato a canna spaccata con stampa. Secolo XIX. Cm 70x80.

נמכר ב: €380
הערכה:
€200 - €300
עמלת בית המכירות: 27% לפרטים נוספים

Carved and gilded wood with print. XIX century. Cm 70x80.