Auction Marzo 2021 Part 3
Mar 26, 2021
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
View demo
LOT 311:
Legno dorato. Secolo XX. Cm 60x98 e cm 53x70
130
€200 - €300
Auction house commission: 27%