מכירה פומבית Marzo 2021 חלק ג'
26.3.21
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה

פריט 311:

Legno dorato. Secolo XX. Cm 60x98 e cm 53x70
Gilded wood. 20th century. 60x98 cm and 53x70 cm

130
הערכה:
€200 - €300
עמלת בית המכירות: 27% לפרטים נוספים