מכירה פומבית Marzo 2021 חלק ג'
Galleria Sarno
26.3.21
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה

פריט 314:

Legno scolpito e dorato (gravi danni allo specchio). Francia. Secolo XIX. Cm 112x120
Carved and gilded wood ...

נמכר ב: €150
€200 - €300
עמלת בית המכירות: 27% למידע נוסף

Carved and gilded wood (serious damage to the mirror). France. XIX century. 112x120 cm