Auction Marzo 2021 Part 3
Mar 26, 2021
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
View demo
LOT 320:
Bronzo inciso e dorato. Secolo XX. Cm 55 H 47
€150 - €200
Auction house commission: 27%