מכירה פומבית Marzo 2021 חלק ג'
26.3.21
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה
הדגמת מכירה
פריט 325:
Bronzo dorato decorati a motivi floreali. Francia. Secolo XX. Cm 33 H 33 e 37 e 23
הערכה:
€150 - €200
עמלת בית המכירות: 27%
לפרטים נוספים