מכירה פומבית Marzo 2021 חלק ג'
Galleria Sarno
26.3.21
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה

פריט 330:

Antica porcellana decorata con motivi orientali policromi su fondo bianco. Imari, secolo XVIII. Cm d 22.

נמכר ב: €170
€200 - €300
עמלת בית המכירות: 27% למידע נוסף

Ancient porcelain decorated with polychrome oriental motifs on white background. Imari, 18th century. Cm d 22.