מכירה פומבית Marzo 2021 חלק ג'
Galleria Sarno
26.3.21
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה

פריט 338:

Stampa acquerellata in cornice in legno scolpito e dorato. Francia. Secolo XIX. Cm 65x80
Watercolored print ...

נמכר ב: €220
€300 - €400
עמלת בית המכירות: 27% למידע נוסף

Watercolored print in a carved and gilded wooden frame. France. XIX century. Cm 65x80