מכירה פומבית Marzo 2021 חלק ג'
26.3.21
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה

פריט 341:

Dipinto ad olio su tela (rinfodero e restauri). Cm 100x151

הערכה:
€800 - €1,000
עמלת בית המכירות: 27% לפרטים נוספים

Oil painting on canvas (sheath and restoration). Cm 100x151