Auction Marzo 2021 Part 4
Mar 27, 2021
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
View demo
LOT 423:
Legno dorato. Secolo XX. Cm 89x114,5 misure interne
Sold for: €80
€150 - €200
Auction house commission: 27%