Auction Marzo 2021 Part 4
Mar 27, 2021
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
View demo
LOT 437:
Porcellana policroma. Francia. Fine secolo XIX. Cm H 36,5
Sold for: €130
€150 - €200
Auction house commission: 27%