Auction Marzo 2021 Part 4
Mar 27, 2021
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
View demo
LOT 450:
Acquerello su carta in cornice dorata. Datato '89. Cm 45x31.
€200 - €300
Auction house commission: 27%