מכירה פומבית Marzo 2021 חלק ד'
Galleria Sarno
27.3.21
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה

פריט 452:

נמכר ב: €250
€400 - €500
עמלת בית המכירות: 27% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 27.3.21 בבית המכירות Galleria Sarno

Grande gruppo a due figure in porcellana policroma (lievi rotture). Marcato Sanson. Fine secolo XIX. Cm 26 H 33
Large group of two figures in polychrome porcelain (slight tears). Marked Sanson. Late 19th century. Cm 26 H 33