מכירה פומבית Marzo 2021 חלק ד'
27.3.21
איטליה
 via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo

פריט 462:

Noce intarsiato a motivi ornamentali in bosso. Maniglie in bronzo dorato. Sicilia. Secolo XIX. Cm 57x34 H 81

נמכר ב: €250
הערכה:
€400 - €500
עמלת בית המכירות: 27% לפרטים נוספים

Walnut inlaid with boxwood ornamental motifs. Gilt bronze handles. Sicily. XIX century. Cm 57x34 H 81 250