מכירה פומבית 216 חלק ג'
Babuino Auction House
25.3.21
Via dei Greci 2/a 00187 Roma, Lazio, Italy, איטליה

פריט 374:

SILVER RING WITH SEMIPRECIOUS STONES

נמכר ב: €120
€100 - €150
המכירה התקיימה בתאריך 25.3.21 בבית המכירות Babuino Auction House

ANELLO STILE DECÒ
in argento dorato, a sagoma rettangolare adornato con pietre dure policrome di vari tagli.
Misura 13,5/53.