מכירה פומבית 9
Art International Aste
31.3.21
via San Vitale, 23a - 40125 Bologna, איטליה
Mercoledì 31 marzo 2021, ore 15

פריט 131:

1,000
€1,500 - €3,000
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
מע"מ: 22% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 31.3.21 בבית המכירות Art International Aste

BICE LAZZARI (Venezia 1900 - Roma 1981) "Senza titolo", 1963. Acquerello su carta. Cm 50x64,5. Opera firmata e datata in basso a destra B. Lazzari 3-1963. Al retro opera firmata e datata B. Lazzari 1961.