Auction 20
By Art La Rosa - Casa d'Aste
Contact auction house
Apr 3, 2021
Viale Africa, 12 - 95129 Catania, Italy
Terms of sale
View demo
LOT 15:
Coppia di applique in legno dorato, XIX /XX secolo. H cm 28.
Sold for: €250
180
€180 - €99,999,999