מכירה פומבית 90
15.4.21
איטליה
 Piazza Lovatelli, 1, 00186 Roma RM
15 aprile 2021 dalle ore 15:30 CEST

פריט 30:

FRAMMENTO DI PITHOS ETRUSCO CERETANO CON SFINGI
Prima metà del VI secolo a.C.
lungh. cm 10; alt. cm 7
...

נמכר ב: €170
עמלת בית המכירות: 26% לפרטים נוספים

Prima metà del VI secolo a.C.
lungh. cm 10; alt. cm 7

PROVENIENZA
Collezione privata, Roma.

Note

This lot cannot exit from Italy