מכירה פומבית 90
Bertolami Fine Art
15.4.21
Piazza Lovatelli, 1, 00186 Roma RM, איטליה
15 aprile 2021 dalle ore 15:30 CEST

פריט 199:

GRUPPO DI QUATTRO PICCOLE TESTE IN TERRACOTTA
Cultura di Teotihuacan, X secolo
alt. cm 4,6 - 3,2

...

עמלת בית המכירות: 26% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 15.4.21 בבית המכירות Bertolami Fine Art

alt. cm 4,6 - 3,2

PROVENIENZA
Da una raffinata collezista italiana che acquisì tra i decenni 1970 e 1990.

Note

This lot cannot exit from Italy