מכירה פומבית 99 חלק ב' PAINTINGS, FURNITURE AND OBJECTS
6.5.21
Viale Regione Siciliana, 4975 – Palermo, איטליה

פריט 300:

PITTORE DEL XX SECOLO
Olio e tempera su cartone “Volto di anziano”
firmato in basso a destra.

cm ...

נמכר ב: €140
עמלת בית המכירות: 23% לפרטים נוספים

PITTORE DEL XX SECOLO
firmato in basso a destra.

cm 34 x 25