מכירה פומבית 99 חלק ב'
PAINTINGS, FURNITURE AND OBJECTS
6.5.21
איטליה
Viale Regione Siciliana, 4975 – Palermo
פריט 320:
SERGIO CIRNO BISSI (Carmignano 1902-1987)
עמלת בית המכירות: 23%
לפרטים נוספים
Olio su masonite “Ballo in maschera” – 1955
firmato in basso a sinistra.
cm 60 x 80