מכירה פומבית 99 חלק ב' PAINTINGS, FURNITURE AND OBJECTS
6.5.21
איטליה
 Viale Regione Siciliana, 4975 – Palermo

פריט 320:

SERGIO CIRNO BISSI (Carmignano 1902-1987)
Olio su masonite “Ballo in maschera” – 1955
firmato in basso a ...

עמלת בית המכירות: 23% לפרטים נוספים

firmato in basso a sinistra.

cm 60 x 80