מכירה פומבית 99 חלק ב' PAINTINGS, FURNITURE AND OBJECTS
6.5.21
Viale Regione Siciliana, 4975 – Palermo, איטליה

פריט 323:

ANGELO CANNONE (Napoli 1899-1992)
Olio su tela “Paesaggio costiero con barche e pescatori”
firmato in ...

נמכר ב: €650
220
עמלת בית המכירות: 23% לפרטים נוספים

firmato in basso a destra.

cm 20 x 80