מכירה פומבית 99 חלק ב' PAINTINGS, FURNITURE AND OBJECTS
6.5.21
איטליה
 Viale Regione Siciliana, 4975 – Palermo

פריט 326:

SCUOLA ITALIANA DEL XIX SECOLO
Olio su tela “Ritratto di gentildonna”.

cm 81 x 65

נמכר ב: €150
עמלת בית המכירות: 23% לפרטים נוספים

cm 81 x 65