מכירה פומבית 99 חלק ג'
FURNITURE AND COLLECTIBLE OBJECTS
7.5.21
איטליה
Viale Regione Siciliana, 4975 – Palermo
פריט 516:
LEMMO E POTICHE in ceramica smaltata e decorata (usure e mancanze).
נמכר ב: €50
עמלת בית המכירות: 23%
לפרטים נוספים