מכירה פומבית 99 חלק ה' NUMISMATICS, PHILATELY, FURNITURE AND OBJECTS
Casa d'aste Benedetto Trionfante
8.5.21
Viale Regione Siciliana, 4975 – Palermo, איטליה

פריט 959:

ITALIA REGNO – VITTORIO EMANUELE II – 1863/65
20 Lire, (Au) 900/1000, g. 6,45,
lotto di due monete ...

עמלת בית המכירות: 23% למידע נוסף

lotto di due monete BB-SPL.