מכירה פומבית 2104
8.6.21
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה

פריט 0003:

MOBILE

נמכר ב: €2,400
הערכה:
€800 - €900
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים

Ribalta Luigi XIV lastronata in radica di noce tre cassetti Veneto sec.XVIII
cm. 120x55 h. 113 mancanze