מכירה פומבית 2104
Casa d'aste Boetto
8.6.21
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה

פריט 0016:

MOBILE

נמכר ב: €650
€500 - €550
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים

Cassapanca in noce intarsiata con filetti Lombardia I metà sec. XVIII
cm. 162x53 h. 68 restauri