מכירה פומבית 2104A
9.6.21
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה

פריט 0515:

MOBILE

נמכר ב: €220
הערכה:
€200 - €250
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים

Coppia di sedie Luigi XIV in legno laccato color crema Piemonte sec.XVIII