Jun 10, 2021
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, Italy

Thursday june 10 2021, 2pm CEST

LOT 0725:

OGGETTISTICA

€100 - €150
Auction house commission: 24% More details

Tre piatti in porcellana di Cina Famiglia rosa sec.XVIII
diam.cm.23 difetti