Casa d'aste Boetto
צור קשר עם בית המכירות
11.6.21
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Venerdì 11 giugno 2021 ore 11:00
פריט 1149:
OGGETTISTICA
€50 - €60
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים
Giovane avvocato terracotta a patina scura sec.XIX
h.cm.26