מכירה פומבית June 2021 auction Furniture, sculptures and art auction
15.6.21
Via Altofonte, 82 - 90129 Palermo, איטליה

Tuesday june 15 2021, 9 pm CEST

פריט 36:

OROLOGIO IMPERO

2,000
הערכה:
€2,000 - €2,500
עמלת בית המכירות: 25% לפרטים נוספים

OROLOGIO IMPERO
in bronzo dorato cesellato .Doratura a mercurio decorato da  figura femminile, La base reca  putti in bassorilievo .Francia, epoca800'.Mis H54xL37 cm.