מכירה פומבית 100 חלק ד'
Casa d'aste Benedetto Trionfante
2.7.21
Viale Regione Siciliana, 4975 – Palermo, איטליה

פריט 779:

OFFICINE PARIGINE DEI PRIMI DEL XIX SECOLO Navetta

€600 - €800
עמלת בית המכירות: 23% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 2.7.21 בבית המכירות Casa d'aste Benedetto Trionfante

Navetta con cucchiaino in argento 950/1000 (usure e mancanze).

cm 17 x 9 Alt. cm 10
Categoria: Alta Epoca