מכירה פומבית 221 חלק א' Antique Paintings, Sculptures and Furniture
Babuino Auction House
6.7.21
Via dei Greci 2/a 00187 Roma, Lazio, Italy, איטליה

פריט 84:

EUCHARISTIC CHALICE IN SILVER AND GILDED COPPER, PROBABLY ROME, 18th CENTURY

נמכר ב: €470
€400 - €600
המכירה התקיימה בתאריך 6.7.21 בבית המכירות Babuino Auction House

CALICE EUCARISTICO IN ARGENTO E RAME DORATO, PROBABILMENTE ROMA, XVIII SECOLO
con base, fusto e nodo lisci. Coppa a corpo liscio in argento.
Misure cm. 22 x 10.