מכירה פומבית 77 חלק ב'
MILANO DECOR
Viscontea auction house
צור קשר עם בית המכירות
14.7.21
Via Guido Cavalcanti, 8 - 20127 Milan, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Round I (lots 1-249): tuesday july 13 2021, 3 pm CEST
Round II (lots 250-513): wednesday july 14 2021, 3 pm CEST
פריט 403:
Comò lastronato in noce con intarsi di essenze di legni vari e finiture in bronzo. XX secolo.
€1,300 - €2,300
לפרטים נוספים