מכירה פומבית 77 חלק ב'
MILANO DECOR
Viscontea auction house
צור קשר עם בית המכירות
14.7.21
Via Guido Cavalcanti, 8 - 20127 Milan, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Round I (lots 1-249): tuesday july 13 2021, 3 pm CEST
Round II (lots 250-513): wednesday july 14 2021, 3 pm CEST
פריט 417:
Acquarello su carta raff. 'MATERNITA' '. Firmato SANDY in basso a destra. XX secolo. In cornice.
€800 - €1,000
לפרטים נוספים